Hizmetler

/Hizmetler
ARAÇ SİGORTALARI

Araç Sigortaları, gerçekleşmesi muhtemel risklere karşı sizi ve aracınızı güvence altına alan sigortalardır. Araç sigortaları, Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko olarak 2’ye ayrılmaktadır

NAKLİYAT SİGORTASI

Nakliyat Sigortası ile bir malın taşıma aracı ile taşınması sırasında fiziken zarar görmesini teminat altına alınmaktadır.

İŞ YERİ SİGORTASI

İş yerinde güvenle ve huzurla çalışmak iş yeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. İş Yeri Sigortaları; iş yeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak iş yerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır.

İKİ CAN HAMİLELİK SİGORTASI

İki Can Sağlık Sigortası, bekleme süresi olmadan hamileyken satın alınıp yurtiçindeki anlaşmalı kurumlarda hemen kullanılabilen bir Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıdır.

KONUT SİGORTALARI

Ev sigortası, evinizi ve eşyalarınızı hırsızlık, sel, su baskını, deprem gibi yaşanabilecek risklere karşı güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

YANGIN SİGORTASI

Yangın sigortası; özel veya ticari amaçla kullanılan her türden bina ve muhteviyatı, kendiliğinden meydana gelen yangın, yıldırım, infilak ile bunlardan kaynaklanan buhar, hararet, duman gibi tehlikelerin neden olduğu fiziki hasarlara karşı teminat altına alan sigortadır.

MÜHENDİSLİK SİGORTASI

İnşaat, Montaj, Makine Kırılması, Elektronik Cihaz, Doğalgaz vb. sigortalarda risklere karşı güvencede kalabilirsiniz.

SAĞLIK SİGORTALARI

Bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi yüzde 100’e kadar güvence altına alabilirsiniz.

DİĞER SİGORTALAR

Ferdi Kaza Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), Hayat Sigortası, Hırsızlık Sigortası, Taşınan Para ve Kıymet Sigortası vb. diğer sigortalar