İşyeri Sigortası

//İşyeri Sigortası

İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. İş Yeri Sigortaları; işyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.

Neden İş Yeri Paket Sigortası Almalıyım?

İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınızı İş Yeri Sigortaları ile güvence altına alabilirsiniz.

İşyeri Sigortası Hesaplaması Nasıl Yapılır?

İşyeri sigortası primlerini hesaplamak için öncelikle işyerinizin ve faaliyetlerinizin niteliği ile risk analizi yapılması gerekmektedir. Bu nedenle ilk ve en önemli adım, formu doldurarak işyeri sigortası teklifinizi talep etmenizdir. Sonrasında sizin için karşılaştırmalı prim hesaplaması verdiğinizi bilgilere göre yapılarak size en kısa zamanda ulaştırılacaktır.

İşyeri Sigortası Teklif Formu


İŞ YERİ SİGORTALARI-SIK SORULAN SORULAR

Kazalar ve Kasko başta olmak üzere Araç Sigortaları ile ilgili merak ettiğiniz sorulara ve yanıtlarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.