Konut Sigortası

//Konut Sigortası

Konut Sigortası Nedir?

Ev sigortası, evinizi ve eşyalarınızı hırsızlık, sel, su baskını, deprem gibi yaşanabilecek risklere karşı güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

Neden Konut Sigortası Almalıyım?

Eviniz sizin ve sevdiklerinizin huzur içinde yaşadığı bir kaledir. Konut sigortası ile evinizi beklenmedik risklere karşı güvence altına alabilirsiniz. Ev sigortası satın alırken ev sigortası fiyatlarının yanı sıra değişen iklim koşulları, aşırı yağışlar, depremler, yangınlar ve hırsızlıklara karşı tam güvence için doğru teminatların seçilmesine özen göstermelisiniz.

Konut Sigortası Geçerliliği Ne Kadardır?

Konut sigortalarının geçerliliği bir yıldır. Her sene yenilenebilir.

Ev Sigortası Almak İçin Ev Sahibi mi Olmam Gerekir?

Konut sigortası almanız için ev sahibi olmanıza gerek yoktur. Kiracı olarak da konut sigortası yaptırıp, eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Konut Sigortası Hesaplama

Konut sigortası primleri hesaplanırken birçok kriter göz önünde bulundurulmaktadır. Bu kriterler konutların riskliliğine göre farklılık göstermektedir. Konutların doğal afet bölgelerinde olmasından değişen iklim koşullarına kadar farklı kriterlerle birlikte konut sigortası primleri değişiklik göstermektedir.

Konut Sigortası Fiyatları 2016

Konut sigortası fiyatları 2016 senesinde büyük bir değişiklik göstermemiştir. Farklı kriterlerle belirlenen sigorta primleri kişilere ve konutlara göre farklılık göstermektedir.

Konut Sigortası Teklif Formu


KONUT SİGORTALARI-SIK SORULAN SORULAR

Kazalar ve Kasko başta olmak üzere Araç Sigortaları ile ilgili merak ettiğiniz sorulara ve yanıtlarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.