Hakkımızda

//Hakkımızda

YILLARDIR EKSİKSİZ KORUMA SAĞLIYORUZ

Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapmak, toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olmak vizyonuyla çalışıyoruz.

Toplumumuz için buradayız. Müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak için varız.

Bu yolda değerlerimizle ilerleriz; Müşterimiz Önceliğimiz, Güvenilir ve Adiliz, Gerçek Bir Takımız, Öncüyüz.

Seyman Sigorta olarak her adımımızda bu anlayışa bağlıyız, bağlı kalacağız…

Serhat SEYMAN
CEO

serhat seyman
20 YILLIK DENEYİM

Türkiye’de uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren, konularında deneyimli uzman personeli ile hizmet veren lider bir acenteyiz. Tasarruflarınızla zararları gidermeye çalışsanız bile mevcut birikimleriniz her zaman zararınızı karşılayamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin en doğru seçimi en uygun fiyatla yapmanızı sağlayalım..

MİSYONUMUZ

İhtiyaçları saptayıp, bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır. Acente özel indirimleri, teknik ve hasar konusunda uzman personelimizle satış sonrası müşteri memnuniyeti, sigorta danışmanlığı, ücretsiz hizmetler bizi diğer acentelerden ayıran faktörlerdir.Hedefimiz daha kaliteli ve daha etkili hizmet vermek..

VİZYONUMUZ

Türkiye’de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmaktır. Günümüzde görünür görünmez kazalar hayatımız alt üst edebiliyor. Tasarruflarınızla zararları gidermeye çalışsanız bile mevcut birikimleriniz her zaman zararınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin Seyman Sigorta olarak size destek olalım.

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!

Araç / Kasko Sigortası

Sağlık Sigortası

Diğer Sigortalar

İLETİŞİM

+90 (312) 426 1300